1 / 8Didriksons Dario Unisex Jacket 2 er en funksjonell og tidløs jakke utviklet for å håndtere skiftende værforhold i både hverdagen og under utendørsaktiviteter. Jakken er laget av EcoLactam®, en mer ansvarlig nylonløsning med redusert klimavirkning, kombinert med et høytytende laminat som gir full beskyttelse mot vind og regn. Tapede sømmer og en vannsøyle på 15 000 mm i henhold til ISO-standard holder vær og fukt effektivt ute, samtidig som materialet har god pusteevne for økt komfort.
Den rette passformen og det ergonomiske snittet gir god bevegelighet og en avslappet silhuett som passer mange bruksområder. Den faste hetten kan tilpasses individuelt med både snøring og borrelås, noe som gir pålitelig beskyttelse når forholdene endrer seg. Skjulte elastiske mansjetter bidrar til en behagelig passform, mens frontglidelåsen er utstyrt med hakebeskytter for ekstra komfort.
Vannavvisende glidelåser på utsatte områder gir økt funksjonalitet, og flere praktiske lommer – inkludert to utvendige glidelåslommer og en innerlomme – sørger for trygg oppbevaring av nødvendige eiendeler. Reflekterende detaljer øker synligheten i dårlig lys, og gjør Dario til et allsidig valg for bruk gjennom flere sesonger.
Materialer: Skall: 100% polyamid. Fôr: 100% polyamid
Vaskeanvisningen er veiledende, og vi tar forbehold om feil. Følg alltid vaskeanvisningen på selve produktet.
30 dagers åpent kjøp · Sikker betaling · Betal med kort, Vipps, Klarna eller faktura
Ofte kjøpt sammen