1 / 1Fjällräven Singi Gaiters er robuste gamasjer som beskytter leggene og hindrer snø i å trenge inn i støvlene. Den høye modellen har snorstramming rett under kneet for sikker passform.
Gamasjene er laget av slitesterkt G-1000-materiale, med ekstra forsterkning i G-1000 HeavyDuty nederst for maksimal holdbarhet. Begge stoffene er vannavstøtende og gir god ventilasjon, slik at fuktighet slipper ut.
Designet er tilpasset støvler for å redusere risikoen for at gamasjene sklir opp under bevegelse. Åpningen har glidelås med beskyttelsesklaff og borrelås for ekstra sikkerhet. Under foten sitter utskiftbare og justerbare stropper i slitesterkt Hypalon, og støvelkroker gjør det enkelt å feste gamasjene til lissene.
Materialer: G-1000 Original: 65 % resirkulert polyester, 35 % økologisk bomull, med ekstra slitesterk G-1000 HeavyDuty nederst. Fotbøyle i robust Hypalon.
Vaskeanvisningen er veiledende, og vi tar forbehold om feil. Følg alltid vaskeanvisningen på selve produktet.
30 dagers åpent kjøp · Sikker betaling · Betal med kort, Vipps, Klarna eller faktura
Ofte kjøpt sammen